Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów w grze aktywnej- Szczyrk

Utworzono dnia 23.04.2018

~~Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 100-polowych w grze aktywnej zakończone. Rewelacyjnie zagrali juniorzy do lat 16, gdyż całe podium należało do zawodników UKS-u Roszada Lipno. Tytuł Mistrza Polski wywalczył Sebastian Wieczorek, I vice Mistrzem Polski został Tomasz Urbańczyk, a tytuł II vice Mistrza Polski uzyskał Tymoteusz Myszuk. W kategorii juniorek do lat 16 na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Walkowska, zdobywając brązowy medal.
 W kategorii juniorek do lat 13 bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Pisarska uzyskując złoty krążek.
 Amadeusz Zyber- Moszak wywalczył srebrny medal w kategorii juniorów do lat 13. Mistrzem Polski juniorów do lat 10 okazał się Mateusz Wysokiński.
 W najstarszej kategorii- juniorek do lat 23 po złoty krążek sięgnęła Agnieszka Szymańska.
 Podsumowując zawodnicy UKS-u Roszada Lipno w grze aktywnej z czasem 15'+ 5" wywalczyli 8 medali: 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.